Upozornění a omluva - uzavření galerie pro veřejnost

13. 9. 2021

V současné době stále probíhá rekonstrukce hlavního vstupu do Poslanecké sněmovny ze Sněmovní ulice č. 4 a tato vstupní recepce zůstane uzavřena až do 4. října, kdy bude po kompletní prostorové a interiérové přestavbě znovu otevřena tak, aby umožnila moderní a komfortnější odbavení všech návštěvníků, poslanců i zaměstnanců Kanceláře.

Po dobu rekonstrukce hlavního vchodu musí všichni návštěvníci Poslanecké sněmovny využívat ke vstupu recepci v podloubí objektu Malostranské náměstí 7/19 (Palác Smiřických a Šternberských), která je kapacitně přetížena. Z těchto důvodů, a také s přihlédnutím k zajištění veškerých bezpečnostních opatření v rámci provizorních podmínek, je Kancelář Poslanecké sněmovny v souvislosti s konáním zářijové schůze PS nucena přijmout opatření týkající se galerie pro veřejnost v hlavním jednacím sále.

Tato galerie zůstane po dobu zářijové schůze pro veřejnost uzavřena. Veřejný charakter jednání Poslanecké sněmovny bude zachován prostřednictvím přímého přenosu na sněmovních streamovacích kanálech.

Pro návštěvníky, kteří budou chtít stream sledovat přímo v budově Sněmovny, je připraven velkoplošný přenos v sále Informačního střediska Poslanecké sněmovny, Malostranské nám č. 6/18.

 

Za případné potíže se všem hostům Poslanecké sněmovny omlouváme.

 

                                            Za Kancelář Poslanecké sněmovny  Roman Žamboch

Navigace sekce Poslanecká sněmovnaISP (příhlásit)