26. schůze, 57. hlasování, 31. března 2015, 14:35
Žádost PČR o vyslovení souhlasu PS k trestnímu stíhání B. Svobody
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 21 | N Ne: 99 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 12Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 12Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 12 | 1 | 5 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 1 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 7 | 1 | 6 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 12 | 0 | 5 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 7 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 12 | 0 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 0 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 21 | 99 | 4 | 55 | 21 |