k2006psp5s
PČR, PS Parlament České republiky
Poslanecká sněmovna
5. volební období, od 2006
 

PČR, PS 2006-... | 7. schůze | Úterý 28. listopadu 2006

Minulý  Dolů  Další

 

(Jednání pokračovalo ve 14.47 hodin.)

 

Předseda PSP Miloslav Vlček Vážené paní poslankyně, vážení páni poslanci, čas vymezený na přestávku klubu sociální demokracie již vypršel a nyní budeme pokračovat v našem jednání. Budeme hlasovat o jednotlivých návrzích v pořadí, v jakém byly podány. (V sále je veliký hluk a neklid.)

Nejprve budeme hlasovat o návrzích z grémia. Když dovolíte, hlasovali bychom o tom jako en bloc. Já ty body přečtu.

Bod 4 návrhu pořadu projednat v pátek 1. 12. jako první bod.

Vidím, že není souhlas s tím, abychom hlasovali jako en bloc. Budeme hlasovat o jednotlivých bodech.

 

Když dovolíte, zahájil bych hlasování pořadové číslo 2. Kdo souhlasí s tímto návrhem, aby bod 4 návrhu pořadu byl projednán v pátek 1. 12., ať stiskne tlačítko a zvedne ruku. Kdo je proti?

V hlasování pořadové číslo 2 z přítomných 174 poslanců pro návrh 133, proti návrhu 1. Návrh byl přijat.

 

Dále budeme hlasovat bod 8 návrhu pořadu projednat ve středu 29. 11. jako první bod.

Zahajuji hlasování pořadové číslo 3. Kdo s tímto návrhem souhlasí, ať stiskne tlačítko a zvedne ruku. Kdo je proti?

V hlasování pořadové číslo 3 z přítomných 176 poslanců pro návrh 157, proti nikdo. Konstatuji, že i tento návrh byl schválen.

 

Dále budeme hlasovat - bod 10 návrhu pořadu projednat ve středu 29. 11. jako druhý bod.

Kdo s tímto návrhem souhlasí, ať stiskne tlačítko a zvedne ruku. Kdo je proti?

V hlasování pořadové číslo 4 z přítomných 176 poslanců pro návrh 155, proti nikdo. Konstatuji, že i tento návrh byl přijat.

 

Dále budeme hlasovat o bodu 15 návrhu pořadu. Budeme hlasovat o tom, že tento bod vyřadíme.

Zahajuji hlasování pořadové číslo 5. Kdo souhlasí s tímto návrhem, ať stiskne tlačítko a zvedne ruku. Kdo je proti?

V hlasování pořadové číslo 5 z přítomných 176 poslanců pro návrh 162, proti 2. Konstatuji, že jsme bod 15 vyřadili z návrhu pořadu.

 

Dále budeme hlasovat o bodu 18, 20, 16 a 17 návrhu pořadu. Tyto body bychom měli projednat ve čtvrtek 30. 11. jako první až čtvrtý bod.

Zahajuji hlasování pořadové číslo 6. Kdo souhlasí s tímto návrhem, ať stiskne tlačítko a zvedne ruku. Kdo je proti?

V hlasování pořadové číslo 6 z přítomných 176 poslanců pro návrh 164, proti nikdo. Konstatuji, že body 18, 20, 16 a 17 byly zařazeny na čtvrtek jako první až čtvrtý bod.

 

Nyní budeme hlasovat o bodu 19 návrhu pořadu. Tento bod navrhujeme z grémia projednat v úterý 5. 12. jako první bod dopoledne.

Zahajuji hlasování pořadové číslo 7. Kdo s tímto návrhem souhlasí, ať stiskne tlačítko a zvedne ruku. Kdo je proti?

V hlasování pořadové číslo 7 z přítomných 177 poslanců pro návrh bylo 163, proti návrhu 1. Konstatuji, že i bod 19 návrhu pořadu jsme přeřadili na úterý 5. 12. jako první bod odpoledne.

***


Minulý  Nahoru  Další