Božena Machačová-Dostálová

Narozena: v roce 1903
Zemřela: v roce 1973

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

MACHAČOVÁ-DOSTÁLOVÁ Božena

KSČ

41 /Středočeský/

Slib vykonala 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Ministryně spotřebního průmyslu od 16. 6. 1956

Odvolána z funkce ministryně spotřebního průmyslu 8. dubna 1968

22, 18. 4. 1968; 5.

Ministryně spotřebního průmyslu od 8. dubna 1968

22, 18. 4. 1968; 6.



ISP (příhlásit)