Bohumír Lomský

Narozen: v roce 1914
Zemřel: v roce 1982

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

LOMSKÝ Bohumír

KSČ

81 /Západočeský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Ministr národní obrany

od 25. 4. 1954

Uvolněn z funkce ministra národní obrany 8. dubna 1968

22, 18. 4. 1968; 5.

Členem výboru kulturního

23, 25. 4. 1968; 183.

Členem branného a bezpečnostního výboru

26, 13. 9. 1968; 105.

Uvolněn z výboru kulturního

26, 13. 9. 1968; 105.

Řeč v rozpravě:

k vl. n. zákona, kterým se mění zákon č. 81/1966 Sb., o periodickém tisku a o ostatních hromadných informačních prostředcích /t. 177/

4, 25. 6. 1968; 128.

k vl. n. zákona /t. 223/

29, 19. 12. 1968; 214.



ISP (příhlásit)