RSDr. Jozef Lenárt

Narozen: v roce 1923

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

LENÁRT Jozef

KSČ

212 /Západoslovenský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 23. 6. 1964; 83.

Předseda vlády

od 20. 9. 1963

Odvolán z funkce předsedy vlády 8. 4. 1968

22, 18. 4. 1968; 5.

Členem výboru zahraničního

23, 25. 4. 1968; 182.



ISP (příhlásit)