Alois Indra

Narozen: v roce 1921
Zemřel: v roce 1990

Seznam činností

Národní shromáždění Československé socialistické republiky

Záznam jmenného rejstříku

INDRA Alois

KSČ

146 /Jihomoravský/

Slib vykonal 1, 23. 6. 1964; 6.

Volba ověřena 1, 24. 6. 1964; 83.

Ministr dopravy od 20. 9. 1963

Uvolněn z funkce ministra dopravy a jmenován tajemníkem ÚV KSČ

22, 18. 4. 1968; 5.

Členem výboru pro národní výbory

23, 25. 4. 1968; 182.



ISP (příhlásit)