Vylosované pořadí ústních interpelací56. schůze (4. - 28. 4. 2017)

Datum losování interpelací 6. 4. 2017


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 6.04.2017 v 11:07.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. PhDr. Ing. Jiří ValentaMgr. Bohuslav Sobotkave věci Neřešená míra korupce a její nárůst v ČR
2. Ing. Ludvík HovorkaMgr. Bohuslav Sobotkave věci podpory infrastruktury pro domácí výrobce zdrav. prostředků (N)
3. Ing. Antonín SeďaMgr. Bohuslav Sobotkave věci smlouvy o vypořádání mezi ČR a církvemi (N)
4. Tomio OkamuraMgr. Bohuslav Sobotkave věci důchodů (N)
5. Jana LorencováMgr. Bohuslav Sobotkave věci Uzavření dolu Paskov a způsob jeho zakonzervování (N)
6. Ing. Karel FiedlerMgr. Bohuslav Sobotkave věci programového prohlášení a akčního plánu vlády (N)
7. prof. Ing. Karel Rais, CSc., MBAMgr. Bohuslav Sobotkave věci koncepce výuky cizích jazyků - stav rozpracování
8. Ing. Věra KovářováMgr. Bohuslav Sobotkave věci koordinace digitální agendy (N)
9. Mgr. Helena LangšádlováMgr. Bohuslav Sobotkave věci šíření poplašných zpráv (N)
10. Ing. Petr BendlMgr. Bohuslav Sobotkave věci změny letního a zimního času (N)
11. Ing. Michal KučeraMgr. Bohuslav Sobotkave věci činnosti exportních agentur ČEB a EGAP (N)
12. Ing. Josef HájekMgr. Bohuslav Sobotkave věci nápravy škod způsobených nevýhodnou privatizací OKD (N)
13. Marek ČernochMgr. Bohuslav Sobotkave věci Zavedení mýtného na silnicích nižších tříd (N)
14. Marek ČernochMgr. Bohuslav Sobotkave věci Finanční účast ČR v mezinárodních agenturách (N)
15. Ing. Věra KovářováMgr. Bohuslav Sobotkave věci trablí s internetem (N)
16. Ing. Petr BendlMgr. Bohuslav Sobotkave věci ředitelství LČR (N)
17. Tomio OkamuraMgr. Bohuslav Sobotkave věci islamizace (N)
18. Tomio OkamuraMgr. Bohuslav Sobotkave věci lobbingu (N)
19. Ing. Petr BendlMgr. Bohuslav Sobotkave věci investice LČR v zahraničí (N)
20. Ing. Petr BendlMgr. Bohuslav Sobotkave věci čerpání EU fondů (N)

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Ing. Michal KučeraMgr. Richard Brabecve věci třídění odpadů
2. MUDr. Jiří ŠtětinaIng. Karla Šlechtováve věci hospodaření příspěvkové organizace Czech tourism (N)
3. prof. RNDr. Jiří Zlatuška, CSc.MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPAve věci údajné spokojenosti institucí se systémem
4. RNDr. Vladimír KoníčekMgr. Richard Brabecve věci vodního zdroje Ostrožská Nová Ves
5. Ing. Petr BendlMgr. Richard Brabecve věci zákona o vodách
6. Ing. Věra KovářováIng. Jiří Havlíček, MBAve věci trablí s internetem (N)
7. Ing. Marie PěnčíkováMgr. Richard Brabecve věci masny Kmotr a firmy Navos v Kroměříži
8. Ing. Ludvík HovorkaIng. Jiří Havlíček, MBAve věci podpory infrastruktury pro výrobce a notifikované osoby (N)
9. MUDr. Vít KaňkovskýJUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBAve věci stav přípravy na povinný elektronický recept (N)
10. doc. RNDr. Anna Putnová, Ph.D., MBAMgr. Kateřina Valachová, Ph.D.ve věci stipendia doktorandů
11. Ing. Markéta WernerováJUDr. Robert Pelikán, Ph.D.ve věci přísedících u soudu
12. Mgr. Marta SemelováIng. Karla Šlechtováve věci průvodcovských služeb (N)
13. Ing. Antonín SeďaMgr. Richard Brabecve věci prodloužení Baťova kanálu
14. Marek ČernochIng. Dan Ťokve věci Mýtné v ČR
15. Ing. Karel ŠidloIng. Dan Ťokve věci zákonů o drahách a úřadu regulátora
16. Olga HavlováIng. Jiří Havlíček, MBAve věci ochrany spotřebitele v energ. zákoně (N)
17. RSDr. Josef NeklMgr. Daniel Hermanve věci Obnova městských knihoven (N)
18. Ing. Kristýna ZelienkováJUDr. Robert Pelikán, Ph.D.ve věci Istambulské úmluvy
19. Mgr. Helena LangšádlováIng. Dan Ťokve věci nadměrného hluku na železniční trati Praha - Beroun
20. Mgr. Helena LangšádlováMgr. Kateřina Valachová, Ph.D.ve věci mediální výchovy na středních školách
21. MUDr. Jiří ŠtětinaJUDr. Robert Pelikán, Ph.D.ve věci činnosti soudů a státních zastupitelství I.
22. MUDr. Vít KaňkovskýJUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBAve věci Stav implementace Zdraví 2020, primární prevence (N)
23. Ing. Kristýna ZelienkováMgr. Richard Brabecve věci strategie vlády pro zachování zdrojů pitné vody
24. Ing. Ludvík HovorkaIng. Andrej Babišve věci přetěžování pracovníků ÚZP finančních úřadů (N)
25. Ing. Antonín SeďaIng. Andrej Babišve věci nedostatku celníků (N)
26. Mgr. Marta SemelováMgr. Kateřina Valachová, Ph.D.ve věci učebnic
27. prof. RNDr. Jiří Zlatuška, CSc.MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPAve věci CEU (N)
28. Ing. Petr BendlIng. Marian Jurečkave věci odpovědi na interpelace
29. Ing. Kristýna ZelienkováMgr. Richard Brabecve věci těžby štěrkopísků v Uherském Ostrohu
30. Ing. Antonín SeďaMgr. Richard Brabecve věci chemičky Precheza
31. MUDr. Jiří ŠtětinaJUDr. Robert Pelikán, Ph.D.ve věci činnosti soudů a státních zastupitelství II. OSZ Most
32. Ing. Petr BendlIng. Dan Ťokve věci čerpání EU fondů
33. MUDr. Vít KaňkovskýJUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBAve věci Úhrada vzletů LZS (N)
34. Ing. Antonín SeďaIng. Dan Ťokve věci registru vozidel
35. Ing. Kristýna ZelienkováMgr. Richard Brabecve věci zachování pitné vody
36. Ing. Petr BendlIng. Marian Jurečkave věci čerpání EU fondů
37. Ing. Petr BendlMgr. Kateřina Valachová, Ph.D.ve věci inkluze v praxi

Datum losování interpelací 27. 4. 2017


Pořadí ústních interpelací bylo vylosováno 27.04.2017 v 11:12.

Vylosované pořadí ústních interpelací na předsedu vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. Ing. Michal KučeraMgr. Bohuslav Sobotkave věci situace na dálnici D8 (N)
2. Ing. Věra KovářováMgr. Bohuslav Sobotkave věci účetnictví státu (N)
3. Ing. Ludvík HovorkaMgr. Bohuslav Sobotkave věci forenzního auditu dálnice D8 - 805 a jeho zadání (N)
4. Ing. Antonín SeďaMgr. Bohuslav Sobotkave věci kontroly NKÚ na MF (N)
5. Ing. Petr BendlMgr. Bohuslav Sobotkave věci počty zahr. služebních cest na jednotl. minister. (N)
6. Mgr. Herbert PaveraMgr. Bohuslav Sobotkave věci postupu finanční správy při výběru DPH (N)
7. Tomio OkamuraMgr. Bohuslav Sobotkave věci islámu a migrantů (N)
8. Marek ČernochMgr. Bohuslav Sobotkave věci snížení věku trestní odpovědnosti
9. Mgr. Herbert PaveraMgr. Bohuslav Sobotkave věci zneužívání zajišťovacího příkazu
10. Marek ČernochMgr. Bohuslav Sobotkave věci nesplnění programových bodů vlády
11. Ing. Petr BendlMgr. Bohuslav Sobotkave věci investicí LČR v Rumunsku (N)
12. Ing. Ludvík HovorkaMgr. Bohuslav Sobotkave věci dokumentů pro posouzení poškození domů u dálnice D8 (N)
13. Mgr. Herbert PaveraMgr. Bohuslav Sobotkave věci likvidace podnikatelů fin. správou
14. Ing. Petr BendlMgr. Bohuslav Sobotkave věci chování fin. správy k podnikatelům (N)
15. Ing. Petr BendlMgr. Bohuslav Sobotkave věci výstavby dálnic v ČR (N)

Vylosované pořadí ústních interpelací na členy vlády

PořadíPoslanecInterpelace naVěc
1. PaedDr. Ivana DobešováMgr. Kateřina Valachová, Ph.D.ve věci Přijímací řízení do 1.ročníku maturitních oborů středních škol (N)
2. Ing. Michal KučeraIng. Dan Ťokve věci situace a oprav na dálnici D7
3. Ing. Markéta WernerováIng. Andrej Babišve věci záměru s hotelem Thermal (N)
4. Ing. Věra KovářováIng. Andrej Babišve věci rozšíření kapacit škol v okolí velkých měst (N)
5. Ing. Ludvík HovorkaJUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBAve věci finanční stabilizace FN u u Svaté Anny a FNKV (N)
6. Ing. Petr BendlIng. Dan Ťokve věci práce na sil. v dopravních špičkách
7. Mgr. Václav HoráčekIng. Karla Šlechtováve věci zřízení Státního fondu region. rozvoje (N)
8. Ing. Markéta WernerováIng. Dan Ťokve věci železniční infrastruktury v Karlovarském kraji
9. Ing. Věra KovářováIng. Jiří Havlíček, MBAve věci ČR a EFTSI
10. Ing. Michal KučeraIng. Dan Ťokve věci situace na dálnici D8
11. Ing. Ludvík HovorkaJUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBAve věci povinného elektronického receptu a motivace lékařů (N)
12. Ing. Petr BendlIng. Dan Ťokve věci regulace bilbordů
13. Ing. Ludvík HovorkaJUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBAve věci prodražování zdravotnických prostředků výrobců z ČR (N)
14. Ing. Věra KovářováJUDr. Jan Chvojkave věci ukvapené přípravy vládní legislativy (N)

Stav projednávání:
Přednesené 
(N) Přednesené, interpelovaný nepřítomen 
Přednesené, odpověď písemně 
Stav interpelace neznámý 
Nepřednesené: vzaty zpět, propadlé 
Nepřednesené, zrušené 


ISP (příhlásit), RSZ (přihlásit)