Plán akcí Poslanecké sněmovny v týdnu od 4. do 10. 2. 2019

Pondělí 4. února 2019


Pod záštitou poslankyně Barbory Kořanové se uskuteční

slavnostní zahájení výstavy
Vojenského spolku rehabilitovaných AČR
„50. výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy“
od 15.00 hodin v Atriu Poslanecké sněmovny

 

Úterý 5. února 2019


Pod záštitou poslance Martina Kupky se uskuteční
seminář na téma
Budoucnost ochrany autorských práv v EU a ČR
od 9.00 hodin v místnosti č. 108


Pod záštitou poslankyně Heleny Langšádlové
a ve spolupráci s think-thankem TOPAZ se uskuteční
seminář pro regionální politiky a nové zastupitele
od 10.00 hodin v místnosti č. 23


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Mandátový a imunitní výbor
č. 21 (5. února 2019, od 9:00)
Petiční výbor
č. 16 (5. února 2019, od 13:00)
Seminář Práva dítěte v zákonech a ve skutečnosti (5. února 2019, od 15:00)
Výbor pro sociální politiku
Seminář Příprava na zaměstnávání a zaměstnávání osob se zdravotním postižením (5. února 2019, od 14:00)
Výbor pro životní prostředí
Seminář Problematika výskytu vlků v ČR (5. února 2019, od 13:00)
VSR - Podvýbor pro e – Government
č. 8 (5. února 2019, od 15:00)
VSP - Podvýbor pro informační technologie a dávkové systémy
č. 4 (5. února 2019, od 14:00)

 

Středa 6. února 2019


Ve dnech 6. – 7. února navštíví Poslaneckou sněmovnu delegace Meziparlamentní skupiny přátel Slovenska-ČR-Maďarska-Spolkové republiky Německo vedená předsedkyní parlamentní skupiny Renatou Altovou.
Z programu:
6. února
17.00 hodin v místnosti č. 22
přijetí delegace předsedou Poslanecké sněmovny Radkem Vondráčkem a Meziparlamentní skupinou přátel ČR-Spolková republika Německo
18.00 hodin v místnosti č. 6, Sněmovní 3
přijetí delegace členy výboru pro evropské záležitosti
7. února
9.00 hodin v místnosti č. 250, Sněmovní 1
přijetí delegace členy zahraničního výboru
10.30 hodin v místnosti č. 23
přijetí delegace členy výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež
a tělovýchovu


Pod záštitou předsedy podvýboru pro e-Government Ondřeje Profanta
se uskuteční seminář na téma
„Elektronická komunikace a soukromí
v novém ePrivacy nařízení“

od 9.00 hodin v místnosti č. 22


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Hospodářský výbor
č. 23, upravená (6. února 2019, od 9:30)
Rozpočtový výbor
č. 19 (6. února 2019, od 10:00)
Ústavně právní výbor
č. 35 (6. února 2019, od 10:30)
Výbor pro evropské záležitosti
č. 23 (6. února 2019, od 9:00)
Výbor pro obranu
č. 19 (6. února 2019, mimo objekty PS)
Výbor pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu
č. 15 (6. února 2019, od 9:00)
Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj
č. 17 (6. února 2019, od 9:00)
Výbor pro zdravotnictví
č. 36 (6. února 2019, od 14:00)
Výbor pro životní prostředí
č. 16 (6. února 2019, od 11:00)
Zemědělský výbor
č. 18 (6. února 2019, od 8:30)
VSR - Podvýbor pro cestovní ruch
č. 6 (6. února 2019, od 14:00)
VO - Podvýbor pro obrannou, kybernetickou a bezpečnostní politiku a strategické koncepce ČR
č. 3 (6. února 2019, od 14:00)
Stálá komise pro kontrolu použití odposlechu a záznamu telekomunikačního provozu, použití sledování osob a věcí a rušení provozu elektronických komunikací
č. 12 (6. února 2019, mimo objekty PS)

 

Čtvrtek 7. února 2019

Předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček přijme ministra pro spolkové a evropské záležitosti a média Svobodného státu Bavorsko Floriana Herrmanna s delegací
v 10.00 hodin v místnosti č. 120
Fototermín: v 9.55 hodin


Předseda volebního výboru Stanislav Berkovec a poslankyně Kateřina Valachová ve spolupráci se školským ombudsmanem Slávkem Hrzalem pořádají
vyhlášení výsledků regionální ankety o nejlepšího učitele ČR
„Zlatý Ámos 2019“
od 10.00 hodin v místnosti č. 205, Sněmovní 1


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Kontrolní výbor
č. 16 (7. února 2019, od 9:00)
Výbor pro bezpečnost
č. 18 (7. února 2019, od 8:30)
č. 18, upravená (7. února 2019, od 9:00)
Výbor pro sociální politiku
č. 23, změna termínu (7. února 2019, od 9:00)
Zahraniční výbor
č. 25 (7. února 2019, od 10:15)
HV - Podvýbor pro ICT, telekomunikace a digitální ekonomiku
č. 4 (7. února 2019, od 13:30)
ORGV - Podvýbor pro přípravu návrhů na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání
č. 3 (7. února 2019, od 14:30)
Vyšetřovací komise k OKD
č. 14 (9., 24. a 31. ledna a 7. února 2019)

 

Pátek 8. února 2019


Předseda výboru pro evropské záležitosti Ondřej Benešík přijme komisařku pro hospodářskou soutěž Evropské komise Margrethu Vestagerovou

ve 12.00 hodin v místnosti č. 6, Sněmovní 3


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

VB - Podvýbor pro Policii České republiky, obecní policii a soukromé bezpečnostní služby
č. 5 (8. února 2019, od 9:00)
Stálá komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny
č. 8 (8. února 2019, od 9:00)

 

Mohlo by vás zajímat




ISP (příhlásit)