Plán akcí Poslanecké sněmovny v týdnu od 9. do 15. 6. 2014

Pondělí 9. června 2014

Akce nejsou hlášeny

 

Úterý 10. června 2014

Během dopoledne jednají poslanecké kluby


10. schůze Poslanecké sněmovny
– bude zahájena ve 14.00 hodin

Program schůze je k dispozici v tiskovém středisku


Do rukou předsedy Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka

složí slib nově zvolený člen NKÚ Josef Kubíček
v 9.00 hodin v pracovně předsedy




Pod záštitou poslankyně Jany Lorencové se uskuteční
jednodenní výstava
Kdo postavil Libušín“
od 11.00 do 16.00 hodin v atriu Poslanecké sněmovny


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Mandátový a imunitní výbor
č. 15 (10. června 2014, od 12:30)
Výbor pro veřejnou správu a regionální rozvoj
č. 10 (10. června 2014, 15 minut po skončení jednání PS)
Volební komise
č. 11 (10. června 2014, od 13:00)

 

Středa 11. června 2014


10. schůze Poslanecké sněmovny
– pokračuje od 9.00 hodin


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Kontrolní výbor
č. 8 (11. června 2014, od 8:00)
Organizační výbor
č. 14 (11. června 2014, 10 minut po vyhlášení polední přestávky v jednání Poslanecké sněmovny)
Petiční výbor
č. 8 (11. června 2014, od 8:45)
VSR - Podvýbor pro bytovou politiku
č. 2 (11. června 2014, od 8:30)
VVVKM - Podvýbor pro předškolní a základní školství
č. 2 (11. června 2014, od 13:15)
VB - Podvýbor pro vězeňství
č. 3 (11. června 2014, od 13:15)

 

Čtvrtek 12. června 2014


10. schůze Poslanecké sněmovny
– pokračuje od 9.00 hodin


Členové podvýboru HV pro dopravu přijmou delegaci
výboru pro dopravu a digitální infrastrukturu Spolkového sněmu SRN

v 9.00 hodin v místnosti č. 306, Sněmovní 1

Rozpočtový výbor v místnosti č.106

od 8.00 hodin

Pokračuje 10. schůze výboru

Podvýbor VVVKMT pro vědu a vysoké školy – v místnosti č. 22

od 12.00 hodin

Podvýbor pro státní vyznamenání - v místnosti č. 23

od 13.00 hodin

Vyšetřovací komise k prověření způsobu vyšetřování kauzy Opencard – v místnosti č. 109C

Od 9.00 hodin


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Hospodářský výbor
č. 8 (12. června 2014, od 14:00)
Výbor pro sociální politiku
č. 8 (12. června 2014, od 13:30)
PV - Podvýbor pro lidská práva
č. 1 (12. června 2014, od 16:00)
VO - Podvýbor pro válečné veterány
č. 3 (12. června 2014, od 9:30)
VVVKM - Podvýbor pro vědu a vysoké školy
č. 2 (12. června 2014, od 13:00)
Vyšetřovací komise k prověření způsobu vyšetřování kauzy Opencard
č. 6 (12. června 2014, od 9:00)

 

Pátek 13. června 2014


10. schůze Poslanecké sněmovny
– pokračuje od 9.00 hodin


Jednají tyto orgány Poslanecké sněmovny, které zveřejnily pozvánky na jednání:

Stálá komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny
č. 6 (13. června 2014)

 

Sobota 14. června 2014


Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček se v 10.00 hodin
v Lidicích účastní pietní vzpomínky na vyhlazení obce.


Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček se od 15.00 hodin
v Pardubicích zúčastní dostihů, nad kterými převzal záštitu, a bude předávat vítězi dostihů Cenu předsedy PSP ČR

 

  • PDF, 9. 6. 2014 (115 KB)

Mohlo by vás zajímat




ISP (příhlásit)