Plán akcí Poslanecké sněmovny v týdnu od 1. do 7. 3. 2010

Pondělí 1. března 2010

Ve dnech 28. února – 3. března navštíví Kypr delegace hospodářského výboru vedená předsedou Oldřichem Vojířem ( posl. B. Petr, K. Šídlo ).

Z programu: přijetí delegace předsedou Sněmovny reprezentantů, jednání se Stálým výborem pro finanční a rozpočtové otázky a se stálým tajemníkem Ministerstva financí, přijetí u Stálého výboru pro průmysl a obchod a jednání na Ministerstvu obchodu, průmyslu a cestovního ruchu, setkání s ministrem komunikací a veřejných prací.

Ve dnech 1. – 4. března navštíví Rumunsko delegace výboru pro sociální politiku vedená místopředsedou Davidem Kafkou ( posl. M. Opálka, L. Mazuchová, D. Filipi).

Z programu: jednání s předsedou výboru pro práci a sociální ochranu PS

a s předsedou výboru pro práci, rodinu a sociální péči Senátu, setkání se zástupci vedení Ministerstva práce, rodiny a sociální péče, přijetí předsedkyní Národní správy pro postižené, předsedkyní Národního domu důchodů a jiných sociálních pojištění a návštěva dětského centra.

Ve dnech 1. – 6. března navštíví Litvu a Estonsko delegace výboru pro evropské záležitosti vedená místopředsedou Petrem Krillem (posl. A. Rádl, J. Šenfeld, P. Vanoušek).

Z programu : Vilnius – jednání se členy výboru pro veřejnou a místní správu, se členy výboru pro evropské záležitosti a hospodářského výboru Sejmu, setkání s představiteli Ministerstva pro vědu a školství a Ministerstva vnitra,

Tallin – jednání se členy parlamentního výboru pro evropské záležitosti a hospodářského výboru a setkání na Úřadu vlády se zástupkyní ředitele Sekretariátu pro záležitosti EU.

 

Úterý 2. března 2010

Během dopoledne jednají poslanecké kluby

76. schůze Poslanecké sněmovny – bude zahájena ve 14.00 hodin

v návaznosti na § 99 zákona o jednacím řádu Poslanecké sněmovny,

podle něhož byl vyhlášen stav legislativní nouze

Návrh pořadu:

Vládní návrh zákona, kterým se mění zákon č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty , /sněmovní tisk 1059/ - zkrácené jednání

Rozpočtový výbor v místnosti č.111 - sněmovna

od 9.00 hodin

1. Vládní návrh novely zákona o dani z přidané hodnoty (tisk 1059)

Uvede: ministr financí nebo

předseda vlády ČR

Ve dnech 2. – 5. března navštíví Nizozemsko delegace Stálé komise pro sdělovací prostředky vedená místopředsedou Petrem Plevou (posl. I. Levá, O.Zubová, Z. Škromach, J. Ježek).

Z programu: jednání s představiteli Ministerstva školství, vědy a kultury, s představiteli rady pro dohled nad veřejnoprávním vysíláním a se členy výboru pro kulturu, vzdělání a vědu druhé komory Generálních stavů.

Ve dnech 2. – 5. března navštíví Turecko delegace výboru pro bezpečnost vedená předsedou Františkem Bublanem (posl. Z. Boháč, Z. Maršíček,

V. Klučka aj. Raninec) .

Z programu: přijetí místopředsedou Velkého národního shromáždění a jednání se členy výboru pro vnitřní záležitosti a výboru pro národní obranu, setkání s Policejním prezidentem a s náměstkem ministra vnitra, návštěva sídla Delegace evropské unie.

Ve dnech 1. – 7. března navštíví Peru delegace petičního výboru a výboru pro životní prostředí vedené předsedkyní Zuzkou Bebarovou-Rujbrovou a místopředsedou Vladimírem Dlouhým (posl. H. Mallotová, P. Červenka, J. Látka, L. Mlčák).

Z programu: schůzka s předsedou Parlamentu Peru, účast na zasedání Komise pro andské, amazonské a afroperuánské obyvatele, životní prostředí a ekologii, setkání na Národním úřadě pro vodu, , se zástupci Národní komise pro rozvoj a život bez drog, přijetí ombudsmankou a ministrem pro energii a hornictví, ministrem zemědělství a ministrem životního prostředí.

Ve dnech 2. – 5. Března navštíví Arménii delegace zahraničního výboru vedená místopředsedou Vojtěchem Filipem (posl. V. Exner, F. Novosad a D. Reisiegel).

Z programu : přijetí delegace předsedou a místopředsedou Národního shromáždění, jednání s předsedou partnerského výboru, setkání s předsedkyní výboru pro evropskou integraci, přijetí ministrem zahraničních věcí.

 

Středa 3. března 2010

Akce nejsou hlášeny

 

Čtvrtek 4. března 2010

Akce nejsou hlášeny

 

Pátek 5. března 2010

Akce nejsou hlášeny

 

Mohlo by vás zajímat
ISP (příhlásit)