Jaroslav Stejskal

Narozen: v roce 1878

Seznam činností

Výbor

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

STEJSKAL Jaroslav

XII. voleb. kraj

PL ND (hosp.)

Volba verifikována 1, 26. V. 1920; 4. I.

Slib vykonal 1, 26. V. 1920; 7. I.

Byl členem výb. inic. - soc. pol. a zdrav.

Stal se hospitantem klubu ND

240, 11. XII. 1923; 1315. VIII.

Návrhy:

na zařadění poštovních úředníků skupiny C, kteří složili zkoušku správcovskou, do skup. B stát. zaměstnanců, t. 1896.

66, 31. III. 1921; 8. III.

na ochranu památek přírodních, t. 3464.

134, 4. IV. 1922; 231. V.

aby byl vydán zákon o nedělním klidu v živnostech obchodních a kancelářích, t. 3665.

146, 14. VI. 1922; 817. V.

Řeč v rozpravě:

o vládním prohlášení minist. předs. Vl. Tusara z 9. VII. 1920.

12, 9. VII. 1920; 648. I.

o stát. rozpočtu pro rok 1921 (zpr. t. 830); události teplické.

23, 23. XI. 1920; 404. II.

o naléh. interp. A. Pohla t. 3144 (podíl horníků na čistém zisku) a dr. Šmerala t. 3210 (hornický spor na Ostravsku).

104, 6. XII. 1921; 1417. IV.

o zák. na ochranu nájemníků (zpr. t. 3518).

138, 6. IV. 1922; 339. V.

o stát. rozpočtu na rok 1923 (zpr. t. 3856; skup. kult.)

173, 24. XI. 1922; 1042. VI.

Interpelace:

o poměrech ve státní zbrojovce v Brně,

t. 3780/I. 159, 24. X. 1922; 39. VI.

odpov. t. 4007/V. 194, 6. III. 1923; 2360. VI.

Dotazy:

o stížnosti výkupních komisařů v Třebíči stran nevyplacení smluveného služného za prosinec 1920 přísluš. prémií.

43, 18. I. 1921; 1719. II.

odpov. 69, 24. VI. 1921; 183. III.

o zrušení berního úřadu ve Žďánicích a sloučení jeho s ber. úřadem v Kyjově.

odpov. 43, 18. I. 1921; 1721. II.

o ohrožení Adrspašských skal.

98, 24. XI. 1921; 1017. IV.



ISP (příhlásit)