Josef Skotek

Narozen: v roce 1892

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

SKOTEK Josef

XVII. voleb. kraj

ČSD

Nastoupil za Zverce Jana, jenž se vzdal mandátu.

Osvědč. posl. vydáno 174, 28. XI. 1922; 1163. VI.

Volba verifikována 199, 10. IV. 1923; 15. VII.

Slib vykonal 175, 29. XI. 1922; 1301. VI.

Byl členem výb. rozp. - soc. pol. - ústav. práv. a živnost.

Řeč v rozpravě:

o stát. rozpočtu pro r. 1925 (zpr. t. 4930; skup. hospod.).

307, 27. XI. 1924; 724. X.

Žádost ve věcech imunity:

okr. s. v Ružomberku (přestupek podle § 27 zák. čl. XIV z r. 1914)

297, 11. XI. 1924; 183. X.

zpr. t. 5004; zprav. J. Konečný;

nevydán 352, 2. VII. 1925; 395-6. XI.

okr. s. v Ružomberku (přestupek podle § 27, odst. I přestupk. zák.)

321, 29. I. 1925; 1086. X.

zpr. t. 5104; zprav. J. Konečný;

nevydán 372, 7. X. 1925; 1354. XI.



ISP (příhlásit)