Jan Maxian

Narozen: v roce 1885

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

MAXIAN Jan

XV. voleb. kraj

ČSD

Nastoupil za Farbulu Roberta, jenž se vzdal mandátu.

Osvědč. posl. vydáno 247, 6. III. 1924; 4. IX.

Volba verifikována 265, 27. V. 1924; 729. IX.

Slib vykonal 247, 6. III. 1924; 4. IX.

Byl členem výb. doprav. - imunit. - soc. pol. - zeměd. a živnost.

Zpravodajem:

im. výb. zpr. t. 4571 (im. Fl. Tománka)

271, 6. VI. 1924; 857. IX.

im. výb. zpr. t. 4573 (im. Fl. Tománka)

271, 6. VI. 1924; 858. IX.

im. výb. zpr. t. 4648 (im. J. Patzela)

273, 13. VI. 1924; 952. IX.

im. výb. zpr. t. 4662 (im. H. Tausika)

280, 26. VI. 1924; 1138. IX.

im. výb. zpr. t. 4663 (im. J. Mondoka)

280, 26. VI. 1924; 1138. IX.

im. výb. zpr. t. 4700 (im. J. Hakena)

309, 3. XII. 1924; 812. X.

im. výb. zpr. t. 4731 (im. dr. Lelleye)

311, 10. XII. 1924; 838. X.

im. výb. zpr. t. 4710 (im. dr. Schollicha)

315, 16. XII. 1924; 924. X.

im. výb. zpr. t. 4695 (im. dr. Korlátha)

319, 19. XII. 1924; 1051. X.

Řeč v rozpravě:

o stát. rozpočtu pro r. 1925 (zpr. t. 4930; skup. hospod.)

306, 26. XI. 1924; 650. X.



ISP (příhlásit)