Kašpar Hintermüller

Narozen: v roce 1886

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

HINTERMÜLLER Kašpar

IX. voleb. kraj

L

Volba verifikována 19, 6. V. 1926; 1090, II.

Slib vykonal 1, 17. XII. 1925; 10, I.

Byl členem výb. br. - kom. pro dáv. z maj. - zeměd. a vyšetř.

Návrhy:

na pomoc postiženým životními pohromami, t. 396.

32, 15. VI. 1926; 1847, II.

Resoluce:

k osnově zákona o umísťování déle sloužících poddůstojníků (t. 894), aby zákon dbal zájmů již umístěných zaměstnanců, na něž se vztahuje.

71, 30. III. 1927; 447, IV.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu pro rok 1927 (t. 670).

51, 23. XI. 1926; 543, III.

o vojenských předlohách (t. 752, 893, 868, 890 a 894).

70, 29. III. 1927; 366, IV.

Dotazy:

o pomoci živelní katastrofou postiženému občanstvu v Čimicích, Domorazu, Nezamyslicích a okolí.

43, 15. X. 1926; 26, III.

o sestátnění místní dráhy Votice-Sedlčany.

43, 15. X. 1926; 28, III.

odpov. 56, 9. XII. 1926; 1227, III.

o předložení návrhu osnovy honebního zákona.

44, 19. X. 1926; 80, III.

odpov. 61, 15. II. 1927; 1590, III.

o bezpečnostních poměrech na jihu Čech.

46, 11. XI. 1926; 233, III.

odpov. 61, 15. II. 1927; 1590, III.

o poskytnutí pomoci chovatelům dobytka na jihu Čech k zdolání nemoci dobytka "motolice" zvané.

63, 15. III. 1927; 8, IV.

odpov. 84, 9. VI. 1927; 1575, IV.

o donucování zaměstnavatelů k přihlášce osob nepodléhajících pojistné povinnosti podle zákona ze dne 9. X. 1924, č. 221 Sb. z., k tomuto pojištění.

83, 11. V. 1927; 1561, IV.

o zamýšleném zrušení případně pensionování pragmatikálních úředníků a zřízenců při státních lesích a statcích.

159, 13. IX. 1928; 4, VI.

odpov. 194, 25. IV. 1929; 6, VIII.



ISP (příhlásit)