Rudolf Bechyně

Narozen: v roce 1881
Zemřel: v roce 1948

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

BECHYNĚ Rudolf

XII. voleb. kraj

ČSD-NSP

Slib vykonal 1, 18. VI. 1935; 11.

Volba verifikována 8, 5. XI. 1935; 9.

Jmenován ministrem železnic 4. VI. 1935.

1, 18. VI. 1935; 18.

Zvolen náměstkem předsedy vlády 6. VI. 1935;

1, 18. VI. 1935; 19.

Zvolen opětně náměstkem předsedy vlády 12. XI. 1935.

13, 14. XI. 1935; 3.

Jmenován opětně ministrem železnic 18. XII. 1935.

23, 19. XII. 1935; 4.

Zvolen opětně náměstkem předsedy vlády 19. XII. 1935.

25, 21. I. 1936; 6.

Jmenován opětně ministrem železnic 21. VII. 1937 a zvolen opětně náměstkem předsedy vlády 21. VII. 1937.

112, 29. X. 1937; 4.

Zproštěn úřadu ministra železnic a náměstka předsedy vlády 22. IX. 1938.

151, 17. XI. 1938; 5.

Stal se členem klubu posl. NSP.

156, 13. XII. 1938; 3.



ISP (příhlásit)