JUDr. Josef Zadina

Narozen: v roce 1887

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ZADINA Josef, Dr.

I. B voleb. kraj

REP-NJ

Slib vykonal 1, 18. VI. 1935; 6.

Volba verifikována 8, 5. XI. 1935; 9.

Byl členem výb. rozp. a zeměd.

Jmenován ministrem zemědělství 9. XI. 1935.

13, 14. XI. 1935; 3.

Jmenován opětně ministrem zemědělství 18. XII. 1935.

23, 19. XII. 1935; 4.

Jmenován opětně ministrem zemědělství 21. VII. 1937.

112, 29. X. 1937; 4.

Zproštěn úřadu ministra zemědělství 22. IX. 1938.

151, 17. XI. 1938; 5.

Stal se členem klubu posl. NJ

158, 15. XII. 193; 13.



ISP (příhlásit)