Anton Schäfer

Narozen: v roce 1868
Zemřel: v roce 1945

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

SCHÄFER Anton

III. voleb. kraj

DSD

Slib vykonal 1, 18. VI. 1935; 11.

Volba verifikována 8, 5. XI. 1935; 10.

Byl členem výb. techn.-doprav.

Vzdal se posl. mandátu dne 16. I. 1936. Po něm nastoupil Franz Krejčí.

25, 21. I. 1936; 5.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu pro rok 1936 a o prohlášení min. financí dr Trapla ze dne 14. XI. 1935.

17, 6. XII. 1935; 37.



ISP (příhlásit)