Štefan Onderčo

Narozen: v roce 1884
Zemřel: v roce 1937

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ONDERČO Štefan

XXI. voleb. kraj

Ľud.

Slib vykonal 1, 18. VI. 1935; 4.

Volba verifikována 8, 5. XI. 1935; 11.

Zvolen provisorně místopředsedou poslanecké sněmovny a vykonal slib místopředsednický.

1, 18. VI. 1935; 17-18.

Zvolen definitivně místopředsedou poslanecké sněmovny

10, 6. XI. 1935; 5.

volbu přijal 14, 15. XI. 1935; 14.

Zemřel 31. III. 1937.

88, 31. III. 1937; 29.

Po něm nastoupil dr Ivan Pješčák.

Návrh iniciativní:

na poskytnutí rychlé pomoci krajům, postiženým živelními pohromami v roce 1935, t. 51.

8, 5. XI. 1935; 16.



ISP (příhlásit)