František Machník

Narozen: v roce 1886
Zemřel: v roce 1967

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

MACHNÍK František

VIII. voleb. kraj

REP-NJ

Slib vykonal 1, 18. VI. 1935; 6.

Volba verifikována 8, 5. XI. 1935; 9.

Jmenován ministrem národní obrany 4. VI. 1935.

1, 18. VI. 1935; 18.

Jmenován opětně ministrem národní obrany 18. XII. 1935.

23, 19. XII. 1935; 4.

Jmenován opětně ministrem národní obrany 21. VII. 1937.

112, 29. X. 1937; 4.

Zproštěn úřadu ministra národní obrany 22. IX. 1938.

151, 17. XI. 1938; 5.

Stal se členem klubu posl. NJ.

158, 15. XII. 1938; 13.



ISP (příhlásit)