Ing. Jan Dostálek

Narozen: v roce 1883

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

DOSTÁLEK Jan, inž.

III. voleb. kraj

L-NJ

Slib vykonal 1, 18. VI. 1935; 3.

Volba verifikována 8, 5. XI. 1935; 10.

Jmenován ministrem veřejných prací 4. VI. 1935.

1, 18. VI. 1935; 18.

Jmenován opětně ministrem veřejných prací 18. XII. 1935.

23, 19. XII. 1935; 4.

Jmenován opětně ministrem veřejných prací 21. VII. 1937.

112, 29. X. 1937; 4.

Zproštěn úřadu ministra veřejných prací 22. IX. 1938.

151, 17. XI. 1938; 5.

Stal se členem klubu posl. NJ.

158, 15. XII. 1938; 13.



ISP (příhlásit)