JUDr. Tibor Šabo

Narozen: v roce 1914

Seznam činností

Ústavodárné Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ŠABO Tibor, JUDr.

(SS)

Slib vykonal 1, 18. VI. 1946; 6.

Volba verifikována 83, 25. XI. 1947; 3.

Byl členem výb. rozp., úst.-práv. a úst.

Návrhy iniciativní:

na vydání zákona o scelování pozemků a o jiných úpravách pozemkové držby, t. 622.

56, 10. VI. 1947; 80.

Zpravodajem:

rozp. výb. zpr. t. 441

(zákon o hornickém pensijním pojištění).

39, 6. III. 1947; 5.

rozp. výb. zpr. t. 722

(zákon o rozdělení pozůstalostí se zemědělskými podniky a o zamezení drobení zemědělské půdy).

64, 3. VII. 1947; 24.

Prohlášení:

za rozpravy o prohlášení min. výživy Majera a min. zemědělství Ďuriše o zásobovací situaci prohlašuje jménem strany slobody, že bude hlasovati pro prohlášení ministra zemědělství.

73, 30. IX. 1947; 9.

Řeč v rozpravě:

o prohlášení předsedy vlády K. Gottwalda z 8. VII. 1946 o programu vlády.

5, 10. VII. 1946; 36.

o státním rozpočtu pro rok 1947 (t. 260), skup. polit., a o prohlášení min. financí dr Dolanského z 22. XI. 1946.

26, 12. XII. 1946; 24.

o zákonu o úpravě svátkového práva (t. 298).

32, 20. XII. 1946; 34.

o státním rozpočtu pro rok 1948 (t. 908) a o prohlášení min. financí dr Dolanského z 30. X. 1947.

85, 11. XII. 1947; 34.



ISP (příhlásit)