Alois Skotnica

Narozen: v roce 1902

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

SKOTNICA Alois

KSČ

XIX. vol. kraj - Opava

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 12.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. hosp. a řem. a obch.

Vzdal se posl. mandátu 20. VII. 1951.

Jeho nástupce Josef Kadura.

Zpravodajem:

hosp. a rozp. výb. zpr. t. 496.

(zákon, kterým se upravují některé poměry v pojišťovnictví).

47, 12. VII. 1950; 54



ISP (příhlásit)