Marie Šachová

Narozena: v roce 1913

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ŠACHOVÁ Marie

L

I. vol. kraj - Praha

Nastoupila po resign. Adolfu Vodáčkovi.

Slib vykonala 47, 12. VII. 1950; 37.

Volba verifikována 56, 11. VII. 1951; 3.

Byla členkou výb. kult.

Vzdala se mandátu přípisem ze dne 21. VI. 1952.

66, 29. X. 1952; 13.

Její nástupce Anděla Sukupová.

Řeč v rozpravě:

o zákonu o branné výchově (t. 590).

59, 2. XI. 1951; 162.



ISP (příhlásit)