Arnošt Pšenička

Narozen: v roce 1916

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

PŠENIČKA Arnošt

KSS

XXVII. vol. kraj - Prešov

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 6.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. bran. a hosp.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 23. I. 1951.

52, 9. III. 1951; 2.

Jeho nástupce František Gracel.

Zpravodajem:

zeměd. a hosp. výb. zpr. t. 401

(zákon o soustavné elektrisaci venkova).

38, 19. XII. 1949; 22.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu pro rok 1949 (t. 207), část hospodářská.

23, 1. II. 1949; 37.



ISP (příhlásit)