Julie Prokopová-Škrabálková

Narozena: v roce 1890
Zemřela: v roce 1960

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

PROKOPOVÁ-ŠKRABÁLKOVÁ Julie

KSČ

XIII. vol. kraj. - České Budějovice

Slib vykonala 1, 10. VI. 1948; 8.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byla členkou výb. inkompat. (II. náhr.), kontr. 2LP, rozp. a zásob.

Zvolena členkou předsednictva Národního shromáždění.

67, 30. X. 1952; 145.

Zpravodajem:

rozp. výb. zpr. t. 555

(zákon o zrušení Fondů národní obnovy).

50, 20. XII. 1950; 37.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu na rok 1952 (t. 619).

62, 24. III. 1952; 44.



ISP (příhlásit)