Ąudovít Pramuka

Narozen: v roce 1922

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

PRAMUKA Ľudovít

KSS

XXV. vol. kraj - Lipt. Sv. Mikuláš

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 6.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. bran., úsp. kom. a zeměd.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 29. IV. 1952.

64, 20. VI. 1952; 4.

Jeho nástupce Juraj Libovič.

Řeč v rozpravě:

o mírových resolucích došlých Národnímu shromáždění.

40, 22. II. 1950; 18.



ISP (příhlásit)