Antonín Pospíšil

Narozen: v roce 1903
Zemřel: v roce 1973

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

POSPÍŠIL Antonín

L

X. vol. kraj - Pardubice

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 13.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. mandát. a zásob.

Jmenován ministrem dopravy 21. XII. 1951.

62, 24. III. 1952; 3.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu pro rok 1949 (t. 207).

23, 1. II. 1949; 20.

k výročí volby presidenta republiky Klementa Gottwalda

30, 15. VI. 1949; 7.

o zákonu, kterým se stanoví státní rozpočet republiky Československé na rok 1950 (rozpočtový zákon) (t. 439).

43, 29. III. 1950; 22.



ISP (příhlásit)