Bohumil Patera

Narozen: v roce 1913

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

PATERA Bohumil

KSČ

VI. vol. kraj - Karl. Vary

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 9.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. hosp. plán., inkompat. (II. náhr.) a soc. pol.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 26. II. 1952.

62, 24. III. 1952; 3.

Jeho nástupce Miluše Klímová.

Zpravodajem:

soc.-pol. výb. zpr. t. 238

(zákon o úpravě právních poměrů souvisících s reorganisací velitelského sboru vojska).

25, 22. II. 1949; 35.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu na rok 1951 (t. 566) - lidové soudnictví.

54, 21. III. 1951; 179.

o zákonu o státním notářství (t. 599) a o zákonu o advokacii (t. 600).

61, 20. XII. 1951; 172.



ISP (příhlásit)