Viktor Linhart

Narozen: v roce 1913
Zemřel: v roce 1950

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

LINHART Viktor

KSČ

XVIII. vol. kraj - Ostrava

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 10.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. bran. a inkompat. (II. náhr).

Zemřel 22. XII. 1950.

Jeho nástupce Stanislav Baudyš.

Zpravodajem:

bran. výb. zpr. t. 148

(zákon, kterým se přenáší působnost finanční stráže o celním pohraničním pásmu na Sbor národní bezpečnosti).

19, 2. XII. 1948; 19.

bran. a úst.-práv. výb. zpr. t. 457

(zákon o ochraně před požáry a jinými živelními pohromami).

44, 17. V. 1950; 38.



ISP (příhlásit)