JUDr. Jozef Kyselý

Narozen: v roce 1912

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

KYSELÝ Jozef, JUDr.

SSO

XXVII. vol. kraj - Prešov

Nastoupil po resogn. Petru Danieličovi.

Slib vykonal 64, 20. VI. 1952; 4.

Volba verifikována 66, 29. X. 1952; 14.

4. VI. 1952 jmenován náměstkem předsedy vlády.

64, 20. VI. 1952; 4.

Zproštěn úřadu náměstka předsedy vlády 31. I. 1953 a téhož dne jmenován ministrem stavebních hmot.

71, 20. III. 1953; 4.

Zproštěn úřadu ministra stavebních hmot a pověřen řízením ministerstva místního hospodářství dne 14. IX. 1953.

77, 15. IX. 1953; 4.



ISP (příhlásit)