Josef Kotýnek

Narozen: v roce 1904

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

KOTÝNEK Josef

KSČ

VI. vol. kraj - Karlovy Vary

Nastoupil za resign. Barboru Škrlantovou.

Slib vykonal 36, 17. XI. 1949; 3.

Volba verifikována 48, 13. VII. 1950; 3.

Byl členem výb. mandát.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 3. II. 1953.

71, 20. III. 1953; 4.

Jeho nástupce Jan Pištěk.





ISP (příhlásit)