Josef Jann

Narozen: v roce 1911

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

JANN Josef

KSČ

XIII. vol. kraj - České Budějovice

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 9.

Volba verifikována 21, 22. XII. 19 48; 5.

Byl členem výb. řem. a obch. a zeměd.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 15. IV. 1952.

64, 20. VI. 1952; 4.

Jeho nástupce Marie Křížová.

Zpravodajem:

zeměd. výb. zpr. t. 579

(zákon o odborné správě lesů).

56, 11. VII. 1951; 62.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu pro rok 1949 (t. 207), část I. hospodářská.

23, 1. II. 1949; 55.



ISP (příhlásit)