Květoslav Innemann

Narozen: v roce 1910
Zemřel: v roce 1971

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

INNEMANN Květoslav

KSČ

VII. vol. kraj - Ústí n. Lab.

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 9.

Volba verifikována 2, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. hosp. plán., kult. a zahr.

Zpravodajem:

zahr. výb. zpr. t. 235

(zákon o cestovních pasech).

26, 23. II. 1949; 18.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu na rok 1952 (t. 619).

62, 25. III. 1952; 140.

o ústav. zákonu o volbách do NS a o volbách do SNR (t. 766) a o zákonu o volbách do NS (t. 767).

84, 26. V. 1954; 35.



ISP (příhlásit)