Josef Hulínský

Narozen: v roce 1903

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

HULÍNSKÝ Josef

KSČ

IV. vol. kraj - Praha-venkov

Nastoupil po resign. Marii Švermové.

Slib vykonal 56, 11. VII. 1951; 4.

Volba verifikována 59, 2. XI. 1951; 129.

Byl členem výb. úst. práv.

Zpravodajem:

úst -práv. výb. zpr. t. 725

(ústavní zákon o řízení národních výborů vládou).

79, 16. IX. 1953; 4.

Řeč v rozpravě:

o státním rozpočtu na rok 1952 (t. 619).

62, 27. III. 1952; 244.



ISP (příhlásit)