Zdeněk Hejzlar

Narozen: v roce 1921

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

HEJZLAR Zdeněk

KSČ

IX. vol. kraj - Hradec Králové

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 11.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. soc. pol.

Zvolen členem předsednictva Národního shromáždění.

1, 10. VI. 1948; 18.

34, 14. VII. 1949; 41.

48, 13. VII. 1950; 28.

57, 12. VII. 1951; 129.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 11. IX. 1952;

66, 29. X. 1952; 13.

Jeho nástupce Jan Jelínek.

Zpravodajem:

soc.-pol. výb. zpr. t. 406.

(zákon, kterým se mění předpisy o překládání veřejných zaměstnanců do výslužby).

38, 19. XII. 1949; 45.

Řeč v rozpravě:

o zákonu o branné výchově (t. 590).

59, 2. XI. 1951; 156.



ISP (příhlásit)