Josef Frank

Narozen: v roce 1909
Zemřel: v roce 1952

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

FRANK Josef

KSČ

XIV. vol. kraj - Jihlava

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 10.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. inkompat. a zásob.

Zvolen členem předsednictva Národního shromáždění

1, 10. VI. 1948; 18.

34, 14. VII. 1949; 41.

48, 13. VII. 1950; 28.

57, 12. VII. 1951; 129.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 22. V. 1952.

64, 20. VI. 1952; 4.

Jeho nástupce Karel Peck.

Řeč v rozpravě:

o zákonu o Ústřední radě družstev (t. 83).

11, 21. VII. 1948; 23.

o státním rozpočtu pro rok 1949 (t. 207).

23, 1. II. 1949; 16.



ISP (příhlásit)