Stanislav Dolejšek

Narozen: v roce 1909

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

DOLEJŠEK Stanislav

KSČ

XVIII. vol. kraj - Ostrava.

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 9.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. bran. a kult.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 18. IV. 1950.

46, 11. VII. 1950; 3.

Jeho nástupce Adolf Žinčík.

Zpravodajem:

bran. výb. zpr. t. 238

(zákon o úpravě právních poměrů souvisících s reorganisací velitelského sboru vojska).

25, 22. II. 1949; 33.

bran. výb. zpr. t. 251

(branný zákon).

27, 23. III. 1949; 4.

oprava tisk. chyby 31.



ISP (příhlásit)