Oldřich Beran

Narozen: v roce 1905

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

BERAN Oldřich

KSČ

31. (Praha-venkov)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 10.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Jmenován ministrem státní kontroly 12. XII. 1954.

1, 13. XII. 1954; 7.

Zproštěn úřadu ministra 15. X. 1955.

9, 24. X. 1955; 5.

26. I. 1956 jmenován předsedou Stát. výboru pro výstavbu ve funkci ministra Zproštěn úřadu ministra-předsedy Stát. výboru pro výstavbu a jmenován ministrem stavebnictví 16. VI. 1956.

11, 30. VII. 1956; 4.



ISP (příhlásit)