Karol Tomášek

Narozen: v roce 1920

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

TOMÁŠEK Karol

KSS

329. (Ilava)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 29.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Byl členem výb. rozp. a hosp.

Vzdal se posl. mandátu 8. II. 1956.

Po něm nastoupil Herbert Ďurkovič, Ing.

11, 30. VII. 1956; 4.



ISP (příhlásit)