Ladislav Štoll

Narozen: v roce 1902
Zemřel: v roce 1981

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ŠTOLL Ladislav

KSČ

186. (Brno-město I)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 10.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Jmenován ministrem kultury 12. XII. 1954.

1, 13. XII. 1954; 7.

Zproštěn funkce ministra kultury 16. VI. 1956.

11, 30. VII. 1956; 4.



ISP (příhlásit)