Alexander Šmátrala

Narozen: v roce 1923

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ŠMÁTRALA Alexander

KSS

272. (Bratislava-okolí-Pezinok)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 26.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Výb. mandát.

Vzdal se posl. mandátu dne 3. VII. 1957;

nástupcem se stal Štefan Brenčič.

19, 4. VII. 1957; 7.



ISP (příhlásit)