Ing. Lubomír Šiška

Narozen: v roce 1925

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ŠIŠKA Lubomír, Ing.

KSČ

251. (Ostrava-Radvanice-Šenov)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 25.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Výb. rozp. a hosp.

Zpravodajem:

rozp. a hosp. výb. zpr. t. 79

(vl. nař. č. 18 Sb. ze dne 27. IV. 1956, o odstranění a vypořádání některých škod vyvolaných provozem báňských podniků)

13, 24. IX. 1956; 78.

rozp. a hosp. výb. t. 28-P

(zákonné opatření předsednictva NS o hospodářských stavebních smlouvách).

P-13, 14. II. 1957.

Řeč v rozpravě:

o rozpočtovém zákonu na rok 1956 (t. 50).

10, 9. II. 1956; 77.

o rozpočtovém zákonu na rok 1960 (t. 374).

36, 17. II. 1960; 76.



ISP (příhlásit)