Júlia Šimurdová

Narozena: v roce 1911

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ŠIMURDOVÁ Júlia

B

337. (Námestovo-Trstená)

Slib vykonala 1, 13. XII. 1954; 30.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Vzdala se posl. mandátu 17. 4. 1958; po ní nastoupil Baláž Jozef (KSS)

26, 3. VII. 1958; 12.



ISP (příhlásit)