Ján Šebík

Narozen: v roce 1923

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

ŠEBÍK Ján

KSS

276. (Senica)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 26.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954.

Rada poslanců 13. 12. 1954 - 9. 2. 1956.

Zvolen členem předsednictva Národního shromáždění. 1, 13. XII. 1954; 34.

Členem předsednictva NS do 9. 2. 1956.

Řeč v rozpravě:

o zákonném opatření předsednictva NS o státní dřevařské inspekci (t. 7-P).

P 4, 31. III. 1955.

o trestních a soudních zákonech (t. 101, 102, 103, 104).

15, 19. XII. 1956; 75.

o zákonu o družstevní bytové výstavbě (t. 307).

32, 12. V. 1959; 31.



ISP (příhlásit)