Josef Novák

Narozen: v roce 1918

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

NOVÁK Josef

B

161. (Hlinsko)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 20.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Výb. zeměd.

Vzdal se poslaneckého mandátu dne 29. 5. 1958; po něm nastoupil Novotný Přemysl.

26, 3. VII. 1958; 12.



ISP (příhlásit)