Anna Nechybová

Narozena: v roce 1909

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

NECHYBOVÁ Anna

B

115. (Ústí n. L.)

Slib vykonala 1, 13. XII. 1954; 17.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Byla členkou výb. rozp. a hosp.

Vzdala se posl. mandátu přípisem ze dne 11. III. 1957; po ní nastoupila Svatoslava Kernerová.

17, 17. IV. 1957; 4.

Řeč v rozpravě:

O Varšavské smlouvě 1955 (t. 24).

6, 24. V. 1955; 40.



ISP (příhlásit)