Josef Nehyba

Narozen: v roce 1914

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

NEHYBA Josef

KSČ

140. (Liberec)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 18.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Rada poslanců od 24. 4. 1957 - 23. 6. 1957.

Výb. úst. práv. od 18. 4. 1957.



ISP (příhlásit)