Václav Lyčka

Narozen: v roce 1920

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

LYČKA Václav

KSČ

253. (Ostrava-Hrabová-Hrabůvka-Brušperk)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 25.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Rada poslanců od 14. 3. 1957 - 15. 12. 1958.



ISP (příhlásit)