Július Lörincz

Narozen: v roce 1910
Zemřel: v roce 1980

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

LÖRINCZ Július

KSS

321. (Fiľakovo-Lučenec-Rimavská Sobota)

Slib vykonal 1, 13. XII. 1954; 29.

Volba ověřena 3, 14. XII. 1954; 116.

Výb. kult.

Návrhy iniciativní:

na vydání ústavního zákona o slovenských národních orgánech (t. 66).

11, 31. VII. 1956; 100.

Zpravodajem:

výb. kulturní t. 237

zákon, kterým se mění zákon č. 184/1950 Sb., o vydávání časopisů a o Svazu československých novinářů.

26, 3. VII. 1958; 51.

Řeč v rozpravě:

o rozpočtovém zákonu na rok 1956 (t. 50).

10, 10. II. 1956; 121.

o zákonu o divadelní činnosti (divadelní zákon) (t. 188).

20, 31. X. 1957; 66.



ISP (příhlásit)